Szafka 35x35x80 cm boczna wisząca biała-dąb CAPRIWHITE811BFSC Comad Capri White
Szafka 35x35x80 cm boczna wisząca biała-dąb CAPRIWHITE811BFSC Comad Capri White
- Nr katalogowy: CAPRIWHITE811BFSC
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 709,97zł
Opis produktu
| Marka | Comad |
| Seria | Capri White |
| Nr katalogowy | CAPRIWHITE811BFSC |
| Szerokość | 35 cm |
| Głębokość | 35 cm |
| Wysokość | 80 cm |
| Rodzaj | boczna wisząca |
| Kolor | biały, dąb |
| Kod EAN | 5907611647936 |
| Wymiary z opakowaniem | 39 x 14 x 91 cm |
| Waga z opakowaniem | 15,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |