Szafka 40x45.5x50 cm boczna wisząca zielona OR53SN1S4017 Oristo Lagom
Szafka 40x45.5x50 cm boczna wisząca zielona OR53SN1S4017 Oristo Lagom
- Nr katalogowy: OR53SN1S4017
- Dostępność: do 21 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 393,02zł
Opis produktu
| Marka | Oristo |
| Seria | Lagom |
| Nr katalogowy | OR53SN1S4017 |
| Szerokość | 40 cm |
| Głębokość | 45.5 cm |
| Wysokość | 50 cm |
| Rodzaj | boczna wisząca |
| Kolor | zielony |
| Kod EAN | 5905913967233 |
| Dane producenta | Zobacz |