Szafka 40x45x53.6 cm podumywalkowa wisząca 60026900 Oltens Lun
Szafka 40x45x53.6 cm podumywalkowa wisząca 60026900 Oltens Lun
- Nr katalogowy: 60026900
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 537,95zł
- Cena katalogowa: 2 899,90 zł
Wybierz wariant:
Wariant koloru Oltens
Opis produktu
| Marka | Oltens |
| Seria | Lun |
| Nr katalogowy | 60026900 |
| Szerokość | 40 cm |
| Głębokość | 45 cm |
| Wysokość | 53.6 cm |
| Rodzaj | podumywalkowa wisząca |
| Kolor | inny |
| Wariant koloru Oltens | kaszmir |
| Kod EAN | 5903003026662 |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii