Szafka 45.7x27x51.5 cm podumywalkowa wisząca biała H4112311082611 Laufen Base 2.0
Szafka 45.7x27x51.5 cm podumywalkowa wisząca biała H4112311082611 Laufen Base 2.0
- Nr katalogowy: H4112311082611
- Dostępność: do 6 tyg.
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 570,64zł
Opis produktu
| Marka | Laufen |
| Seria | Base 2.0 |
| Nr katalogowy | H4112311082611 |
| Szerokość | 45.7 cm |
| Głębokość | 27 cm |
| Wysokość | 51.5 cm |
| Rodzaj | podumywalkowa wisząca |
| Kolor | biały |
| Kod EAN | 7612738141516 |
| Wymiary z opakowaniem | 29 x 58 x 51 cm |
| Waga z opakowaniem | 13,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |