Szafka 45x17x120 cm boczna wisząca RE140450171470 Elita For All
Szafka 45x17x120 cm boczna wisząca RE140450171470 Elita For All
- Nr katalogowy: RE140450171470
- Dostępność: do 5 tyg.
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 961,00zł
Opis produktu
| Marka | Elita |
| Seria | For All |
| Nr katalogowy | RE140450171470 |
| Szerokość | 45 cm |
| Głębokość | 17 cm |
| Wysokość | 120 cm |
| Rodzaj | boczna wisząca |
| Kolor | inny |
| Kod EAN | 5903292246826 |
| Wymiary z opakowaniem | 17 x 125 x 48 cm |
| Waga z opakowaniem | 17,20 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii