Szafka 52x36x51.5 cm podumywalkowa wisząca dąb H4112521082671 Laufen Base 2.0
Szafka 52x36x51.5 cm podumywalkowa wisząca dąb H4112521082671 Laufen Base 2.0
- Nr katalogowy: H4112521082671
- Dostępność: do 6 tyg.
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 438,53zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Głębokość
(cm)
Kolor
Opis produktu
| Marka | Laufen |
| Seria | Base 2.0 |
| Nr katalogowy | H4112521082671 |
| Szerokość | 52 cm |
| Głębokość | 36 cm |
| Wysokość | 51.5 cm |
| Rodzaj | podumywalkowa wisząca |
| Kolor | dąb |
| Kod EAN | 7612738141714 |
| Wymiary z opakowaniem | 39 x 58 x 58 cm |
| Waga z opakowaniem | 21,50 kg |
| Dane producenta | Zobacz |