Szafka 59.6x45.5x50 cm podumywalkowa wisząca OR53SD2S6017 Oristo Lagom
Szafka 59.6x45.5x50 cm podumywalkowa wisząca OR53SD2S6017 Oristo Lagom
- Nr katalogowy: OR53SD2S6017
- Dostępność: do 21 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 393,02zł
Opis produktu
| Marka | Oristo |
| Seria | Lagom |
| Nr katalogowy | OR53SD2S6017 |
| Szerokość | 59.6 cm |
| Głębokość | 45.5 cm |
| Wysokość | 50 cm |
| Rodzaj | podumywalkowa wisząca |
| Kolor | inny |
| Kod EAN | 5905913967189 |
| Dane producenta | Zobacz |