Szafka 62.2x47.8x42.9 cm podumywalkowa wisząca dąb C575L0RH Villeroy & Boch Subway 3.0
Szafka 62.2x47.8x42.9 cm podumywalkowa wisząca dąb C575L0RH Villeroy & Boch Subway 3.0
- Nr katalogowy: C575L0RH
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 3 702,19zł
- Cena katalogowa: 5 868,58 zł
Opis produktu
| Marka | Villeroy & Boch |
| Seria | Subway 3.0 |
| Nr katalogowy | C575L0RH |
| Szerokość | 62.2 cm |
| Głębokość | 47.8 cm |
| Wysokość | 42.9 cm |
| Rodzaj | podumywalkowa wisząca |
| Kolor | dąb |
| Kod EAN | 4062373842331 |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii