Szafka 78.4x45.2x62.5 cm podumywalkowa wisząca biała DE4358010220000 Duravit D-Neo
Szafka 78.4x45.2x62.5 cm podumywalkowa wisząca biała DE4358010220000 Duravit D-Neo
- Nr katalogowy: DE4358010220000
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 3 814,32zł
- Cena katalogowa: 6 584,19 zł
Opis produktu
| Marka | Duravit |
| Seria | D-Neo |
| Nr katalogowy | DE4358010220000 |
| Szerokość | 78.4 cm |
| Głębokość | 45.2 cm |
| Wysokość | 62.5 cm |
| Rodzaj | podumywalkowa wisząca |
| Kolor | biały |
| Kod EAN | 4067116155518 |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii