Szafka 78.4x45.2x62.5 cm podumywalkowa wisząca orzech DE4357004210000 Duravit D-Neo
Szafka 78.4x45.2x62.5 cm podumywalkowa wisząca orzech DE4357004210000 Duravit D-Neo
- Nr katalogowy: DE4357004210000
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 3 545,32zł
- Cena katalogowa: 6 339,42 zł
Opis produktu
Cena dotyczy samej szafki.
| Marka | Duravit |
| Seria | D-Neo |
| Nr katalogowy | DE4357004210000 |
| Szerokość | 78.4 cm |
| Głębokość | 45.2 cm |
| Wysokość | 62.5 cm |
| Rodzaj | podumywalkowa wisząca |
| Kolor | orzech |
| Kod EAN | 4067116128031 |
| Wymiary z opakowaniem | 80 x 101 x 55 cm |
| Waga z opakowaniem | 26,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii