Szafka 78.5x44.2x63.5 cm podumywalkowa wisząca RE010800201470 Elita Helo
Szafka 78.5x44.2x63.5 cm podumywalkowa wisząca RE010800201470 Elita Helo
- Nr katalogowy: RE010800201470
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 354,00zł
Opis produktu
| Marka | Elita |
| Seria | Helo |
| Nr katalogowy | RE010800201470 |
| Szerokość | 78.5 cm |
| Głębokość | 44.2 cm |
| Wysokość | 63.5 cm |
| Rodzaj | podumywalkowa wisząca |
| Kolor | inny |
| Kod EAN | 5903292247335 |
| Dane producenta | Zobacz |