Szafka 95x43.5x50 cm podumywalkowa wisząca biała DT1003030 Sapho Odetta
Szafka 95x43.5x50 cm podumywalkowa wisząca biała DT1003030 Sapho Odetta
- Nr katalogowy: DT1003030
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 920,69zł
Opis produktu
| Marka | Sapho |
| Seria | Odetta |
| Nr katalogowy | DT1003030 |
| Szerokość | 95 cm |
| Głębokość | 43.5 cm |
| Wysokość | 50 cm |
| Rodzaj | podumywalkowa wisząca |
| Kolor | biały |
| Kod EAN | 8590913885303 |
| Dane producenta | Zobacz |