Szafka 95x43x50 cm podumywalkowa wisząca biała NR1003030 Sapho Nirona
Szafka 95x43x50 cm podumywalkowa wisząca biała NR1003030 Sapho Nirona
- Nr katalogowy: NR1003030
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 041,24zł
Opis produktu
| Marka | Sapho |
| Seria | Nirona |
| Nr katalogowy | NR1003030 |
| Szerokość | 95 cm |
| Głębokość | 43 cm |
| Wysokość | 50 cm |
| Rodzaj | podumywalkowa wisząca |
| Kolor | biały |
| Kod EAN | 8590913868849 |
| Dane producenta | Zobacz |