Szafka wisząca podumywalkowa 80x50.1 cm G22100GF Villeroy & Boch Finion
Szafka wisząca podumywalkowa 80x50.1 cm G22100GF Villeroy & Boch Finion
- Nr katalogowy: G22100GF
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 9 883,24zł
- Cena katalogowa: 16 412,38 zł
Opis produktu
Cena dotyczy samej szafki.
Do obsługi oświetlenia niezbędny jest pilot G9990200.
| Marka | Villeroy & Boch |
| Seria | Finion |
| Nr katalogowy | G22100GF |
| Szerokość | 80 cm |
| Głębokość | 50.1 cm |
| Wysokość | 60.3 cm |
| Rodzaj | podumywalkowa wisząca |
| Kolor | biały |
| Kod EAN | 4051202600921 |
| Wymiary z opakowaniem | 87 x 57 x 67 cm |
| Waga z opakowaniem | 52,40 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii