Tarka kuchenna 6xx24 cm stal 24063 Leifheit
Tarka kuchenna 6xx24 cm stal 24063 Leifheit
- Nr katalogowy: 24063
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 75,00zł
Opis produktu
| Marka | Leifheit |
| Nr katalogowy | 24063 |
| Materiał | stal |
| Kolor | stal |
| Do kontaktu z żywnością | tak |
| Opcja składania | nie |
| Stawiany jeden na drugim | nie |
| Dłuższy bok | 6 cm |
| Wysokość | 24 cm |
| Kod EAN | 4006501240637 |
| Wymiary z opakowaniem | 6 x 24 x 1 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,09 kg |
| Dane producenta | Zobacz |