Tarka kuchenna 9x6.5x21.5 cm stal 19065 Kela Profi
Tarka kuchenna 9x6.5x21.5 cm stal 19065 Kela Profi
- Nr katalogowy: 19065
- Dostępność: do 5 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 101,46zł
Opis produktu
| Marka | Kela |
| Seria | Profi |
| Nr katalogowy | 19065 |
| Materiał | stal |
| Kolor | stal |
| Do kontaktu z żywnością | tak |
| Opcja składania | nie |
| Produkt z recyklingu | nie |
| Stawiany jeden na drugim | nie |
| Dłuższy bok | 9 cm |
| Krótszy bok | 6.5 cm |
| Wysokość | 21.5 cm |
| Kod EAN | 4025457190650 |
| Wymiary z opakowaniem | 20 x 52 x 54 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,14 kg |
| Dane producenta | Zobacz |