Tarka kuchenna xx41.6 cm stal 3080 Leifheit MicroCut
Tarka kuchenna xx41.6 cm stal 3080 Leifheit MicroCut
- Nr katalogowy: 3080
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 114,20zł
Opis produktu
| Marka | Leifheit |
| Seria | MicroCut |
| Nr katalogowy | 3080 |
| Materiał | stal |
| Kolor | stal |
| Do kontaktu z żywnością | tak |
| Opcja składania | nie |
| Stawiany jeden na drugim | nie |
| Wysokość | 41.6 cm |
| Kod EAN | 4006501030801 |
| Wymiary z opakowaniem | 4 x 41 x 2 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,15 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii