Taśma LED 1500 cm 20 W 8720169322530 Philips
Taśma LED 1500 cm 20 W 8720169322530 Philips
- Nr katalogowy: 8720169322530
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 211,22zł
Opis produktu
| Marka | Philips |
| Nr katalogowy | 8720169322530 |
| Zasilanie | 230V |
| Moc | 20 W |
| Barwa światła | wielokolorowa |
| Żywotność | 20000 h |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Długość | 1500 cm |
| Kod EAN | 8720169322530 |
| Wymiary z opakowaniem | 35 x 21 x 37 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,39 kg |
| Dane producenta | Zobacz |