Taśma LED 3000 cm 20 W 929004129801 Philips
Taśma LED 3000 cm 20 W 929004129801 Philips
- Nr katalogowy: 929004129801
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 350,62zł
Opis produktu
| Marka | Philips |
| Nr katalogowy | 929004129801 |
| Zasilanie | 230V |
| Moc | 20 W |
| Barwa światła | wielokolorowa |
| Żywotność | 20000 h |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Długość | 3000 cm |
| Kod EAN | 8720169322554 |
| Wymiary z opakowaniem | 35 x 21 x 37 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,81 kg |
| Dane producenta | Zobacz |