Taśma LED 500 cm 12 W 929004121001 Philips
Taśma LED 500 cm 12 W 929004121001 Philips
- Nr katalogowy: 929004121001
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 134,49zł
Opis produktu
| Marka | Philips |
| Nr katalogowy | 929004121001 |
| Zasilanie | 230V |
| Moc | 12 W |
| Barwa światła | wielokolorowa |
| Żywotność | 20000 h |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Długość | 500 cm |
| Kod EAN | 8720169309869 |
| Wymiary z opakowaniem | 35 x 21 x 37 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,39 kg |
| Dane producenta | Zobacz |