Taśma LED 500 cm 35 W 4099854448799 Osram Flex
Taśma LED 500 cm 35 W 4099854448799 Osram Flex
- Nr katalogowy: 4099854448799
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 527,02zł
Wybierz wariant:
Moc
(W)
Jasność
(Lm)
Barwa światła
Długość
(cm)
Opis produktu
| Marka | Osram |
| Seria | Flex |
| Nr katalogowy | 4099854448799 |
| Zasilanie | 230V |
| Moc | 35 W |
| Jasność | 1700 Lm |
| Barwa światła | wielokolorowa |
| Żywotność | 30000 h |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Długość | 500 cm |
| Kod EAN | 4099854448799 |
| Wymiary z opakowaniem | 17 x 10 x 17 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,31 kg |
| Dane producenta | Zobacz |