Toaleta myjąca wisząca bez kołnierza biała 146290111 Geberit AquaClean Tuma Comfort
Toaleta myjąca wisząca bez kołnierza biała 146290111 Geberit AquaClean Tuma Comfort
- Nr katalogowy: 146290111
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 11 115,92zł
- Cena katalogowa: 14 874,39 zł
Opis produktu
| Marka | Geberit |
| Seria | AquaClean Tuma Comfort |
| Nr katalogowy | 146290111 |
| Rodzaj | toaleta myjąca z deską |
| Typ rantu | bez kołnierza |
| Montaż | wisząca |
| Długość | 55.3 cm |
| Szerokość | 35 cm |
| Funkcje | podgrzewane siedzisko, regulacja temperatury wody, samoczyszczące ramię dyszy, suszenie powietrzem |
| Sterowanie | pilot sterujący, zintegrowany panel sterowania, aplikacja na smartfon, sterowanie manualne |
| Powłoka ochronna | tak |
| Kolor | biały |
| Kod EAN | 4025416844334 |
| Wymiary z opakowaniem | 39 x 72 x 59 cm |
| Waga z opakowaniem | 28,29 kg |
| Dane producenta | Zobacz |