Trzepaczka 8.5x5.5x28 cm stal 3097 Leifheit Speed Squirl
Trzepaczka 8.5x5.5x28 cm stal 3097 Leifheit Speed Squirl
- Nr katalogowy: 3097
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 84,80zł
Opis produktu
| Marka | Leifheit |
| Seria | Speed Squirl |
| Nr katalogowy | 3097 |
| Materiał | stal |
| Kolor | stal |
| Do kontaktu z żywnością | tak |
| Opcja składania | nie |
| Stawiany jeden na drugim | nie |
| Dłuższy bok | 8.5 cm |
| Krótszy bok | 5.5 cm |
| Wysokość | 28 cm |
| Kod EAN | 4006501030979 |
| Wymiary z opakowaniem | 5 x 28 x 8 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,17 kg |
| Dane producenta | Zobacz |