Umywalka 100x50 cm prostokątna ścienna-wpuszczana-podblatowa biała 0121041001 Catalano Zero
Umywalka 100x50 cm prostokątna ścienna-wpuszczana-podblatowa biała 0121041001 Catalano Zero
- Nr katalogowy: 0121041001
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 4 097,90zł
Opis produktu
| Marka | Catalano |
| Seria | Zero |
| Nr katalogowy | 0121041001 |
| Dłuższy bok | 100 cm |
| Krótszy bok | 50 cm |
| Typ | klasyczna, wpuszczana, podblatowa |
| Kształt | prostokątna |
| Otwór na baterie | tak |
| Kolor | biały |
| Materiał | ceramika |
| Powłoka ochronna | tak |
| Przelew | tak |
| Położenie niecki umywalki | po lewej stronie |
| Wykończenie powierzchni | połysk |
| Kod EAN | 8055348939644 |
| Wymiary z opakowaniem | 51 x 18 x 102 cm |
| Waga z opakowaniem | 31,53 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii