Umywalka 35x21 cm prostokątna nablatowa biała VUK6135 Laveo Kvadrato
Umywalka 35x21 cm prostokątna nablatowa biała VUK6135 Laveo Kvadrato
- Nr katalogowy: VUK6135
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 233,75zł
Opis produktu
| Marka | Laveo |
| Seria | Kvadrato |
| Nr katalogowy | VUK6135 |
| Dłuższy bok | 35 cm |
| Krótszy bok | 21 cm |
| Typ | nablatowa |
| Kształt | prostokątna |
| Otwór na baterie | tak |
| Kolor | biały |
| Materiał | ceramika |
| Powłoka ochronna | nie |
| Przelew | nie |
| Położenie niecki umywalki | po lewej stronie |
| Wykończenie powierzchni | połysk |
| Kod EAN | 5905358216903 |
| Wymiary z opakowaniem | 21 x 12 x 35 cm |
| Waga z opakowaniem | 7,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Kupowane z
Produkty z serii