Umywalka 37x37 cm okrągła nablatowa czarna A32768J080 Roca Ona
Umywalka 37x37 cm okrągła nablatowa czarna A32768J080 Roca Ona
- Nr katalogowy: A32768J080
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 990,50zł
Opis produktu
| Marka | Roca |
| Seria | Ona |
| Nr katalogowy | A32768J080 |
| Dłuższy bok | 37 cm |
| Krótszy bok | 37 cm |
| Typ | nablatowa |
| Kształt | okrągła |
| Otwór na baterie | nie |
| Kolor | czarny |
| Materiał | ceramika |
| Powłoka ochronna | nie |
| Przelew | tak |
| Położenie niecki umywalki | na środku |
| Wykończenie powierzchni | mat |
| Kod EAN | 8445662082353 |
| Wymiary z opakowaniem | 39 x 18 x 39 cm |
| Waga z opakowaniem | 8,27 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii