Umywalka 38.5x38.5 cm okrągła nablatowa biała REAU0639 Rea Anastazja
Umywalka 38.5x38.5 cm okrągła nablatowa biała REAU0639 Rea Anastazja
- Nr katalogowy: REAU0639
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 367,00zł
Opis produktu
| Marka | Rea |
| Seria | Anastazja |
| Nr katalogowy | REAU0639 |
| Dłuższy bok | 38.5 cm |
| Krótszy bok | 38.5 cm |
| Typ | nablatowa |
| Kształt | okrągła |
| Otwór na baterie | nie |
| Kolor | biały |
| Materiał | ceramika |
| Powłoka ochronna | nie |
| Przelew | nie |
| Położenie niecki umywalki | na środku |
| Wykończenie powierzchni | połysk |
| Kod EAN | 5906366029158 |
| Wymiary z opakowaniem | 37 x 20 x 48 cm |
| Waga z opakowaniem | 10,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |