Umywalka 38.5x38.5 cm okrągła nablatowa brąz/beż REAU3501 Rea Alice
Umywalka 38.5x38.5 cm okrągła nablatowa brąz/beż REAU3501 Rea Alice
- Nr katalogowy: REAU3501
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 567,00zł
Opis produktu
| Marka | Rea |
| Seria | Alice |
| Nr katalogowy | REAU3501 |
| Dłuższy bok | 38.5 cm |
| Krótszy bok | 38.5 cm |
| Typ | nablatowa |
| Kształt | okrągła |
| Otwór na baterie | nie |
| Kolor | brąz/beż |
| Materiał | kompozyt mineralny |
| Powłoka ochronna | nie |
| Przelew | nie |
| Położenie niecki umywalki | na środku |
| Wykończenie powierzchni | mat |
| Kod EAN | 5906366029219 |
| Wymiary z opakowaniem | 41 x 17 x 41 cm |
| Waga z opakowaniem | 8,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |