Umywalka 39x39 cm kwadratowa nablatowa biała DOLAN40 Ruvetti Anda
Umywalka 39x39 cm kwadratowa nablatowa biała DOLAN40 Ruvetti Anda
- Nr katalogowy: DOLAN40
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 419,82zł
Wybierz wariant:
Dłuższy bok
(cm)
Kształt
Opis produktu
| Marka | Ruvetti |
| Seria | Anda |
| Nr katalogowy | DOLAN40 |
| Dłuższy bok | 39 cm |
| Krótszy bok | 39 cm |
| Typ | nablatowa |
| Kształt | kwadratowa |
| Otwór na baterie | nie |
| Kolor | biały |
| Materiał | kompozyt mineralny |
| Powłoka ochronna | nie |
| Przelew | nie |
| Położenie niecki umywalki | na środku |
| Wykończenie powierzchni | połysk |
| Kod EAN | 5906702216709 |
| Wymiary z opakowaniem | 43 x 17 x 43 cm |
| Waga z opakowaniem | 9,40 kg |
| Dane producenta | Zobacz |