Umywalka 39x39 cm okrągła nablatowa biała DOLAL3913 Ruvetti Alana
Umywalka 39x39 cm okrągła nablatowa biała DOLAL3913 Ruvetti Alana
- Nr katalogowy: DOLAL3913
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 400,22zł
Opis produktu
| Marka | Ruvetti |
| Seria | Alana |
| Nr katalogowy | DOLAL3913 |
| Dłuższy bok | 39 cm |
| Krótszy bok | 39 cm |
| Typ | nablatowa |
| Kształt | okrągła |
| Otwór na baterie | nie |
| Kolor | biały |
| Materiał | kompozyt mineralny |
| Powłoka ochronna | nie |
| Przelew | nie |
| Położenie niecki umywalki | na środku |
| Wykończenie powierzchni | połysk |
| Kod EAN | 5906702216693 |
| Wymiary z opakowaniem | 43 x 17 x 43 cm |
| Waga z opakowaniem | 8,40 kg |
| Dane producenta | Zobacz |