Umywalka 40.5x40.5 cm okrągła nablatowa biała REAU6367 Rea Anika
Umywalka 40.5x40.5 cm okrągła nablatowa biała REAU6367 Rea Anika
- Nr katalogowy: REAU6367
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 267,00zł
Opis produktu
| Marka | Rea |
| Seria | Anika |
| Nr katalogowy | REAU6367 |
| Dłuższy bok | 40.5 cm |
| Krótszy bok | 40.5 cm |
| Typ | nablatowa |
| Kształt | okrągła |
| Otwór na baterie | nie |
| Kolor | biały |
| Materiał | ceramika |
| Powłoka ochronna | nie |
| Przelew | nie |
| Położenie niecki umywalki | na środku |
| Wykończenie powierzchni | połysk |
| Kod EAN | 5906366019579 |
| Wymiary z opakowaniem | 41 x 15 x 41 cm |
| Waga z opakowaniem | 5,50 kg |
| Dane producenta | Zobacz |