Umywalka 40x23 cm prostokątna ścienna biała 0220411032 Catalano Premium
Umywalka 40x23 cm prostokątna ścienna biała 0220411032 Catalano Premium
- Nr katalogowy: 0220411032
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 195,97zł
- Cena katalogowa: 1 756,44 zł
Opis produktu
| Marka | Catalano |
| Seria | Premium |
| Nr katalogowy | 0220411032 |
| Dłuższy bok | 40 cm |
| Krótszy bok | 23 cm |
| Typ | klasyczna |
| Kształt | prostokątna |
| Otwór na baterie | tak |
| Kolor | biały |
| Materiał | ceramika |
| Powłoka ochronna | tak |
| Przelew | nie |
| Kod EAN | 8059015195791 |
| Waga z opakowaniem | 7,78 kg |
| Dane producenta | Zobacz |