Umywalka 40x30 cm owalna nablatowa biała REAU3536 Rea Vanda
Umywalka 40x30 cm owalna nablatowa biała REAU3536 Rea Vanda
- Nr katalogowy: REAU3536
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 267,00zł
Opis produktu
| Marka | Rea |
| Seria | Vanda |
| Nr katalogowy | REAU3536 |
| Dłuższy bok | 40 cm |
| Krótszy bok | 30 cm |
| Typ | nablatowa |
| Kształt | owalna |
| Otwór na baterie | nie |
| Kolor | biały |
| Materiał | ceramika |
| Powłoka ochronna | nie |
| Przelew | nie |
| Położenie niecki umywalki | na środku |
| Kod EAN | 5906366028830 |
| Wymiary z opakowaniem | 35 x 26 x 45 cm |
| Waga z opakowaniem | 12,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii