Umywalka 40x30 cm prostokątna podblatowa biała REAU0621 Rea Anabel
Umywalka 40x30 cm prostokątna podblatowa biała REAU0621 Rea Anabel
- Nr katalogowy: REAU0621
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 267,00zł
Opis produktu
| Marka | Rea |
| Seria | Anabel |
| Nr katalogowy | REAU0621 |
| Dłuższy bok | 40 cm |
| Krótszy bok | 30 cm |
| Typ | podblatowa |
| Kształt | prostokątna |
| Otwór na baterie | nie |
| Kolor | biały |
| Materiał | ceramika |
| Powłoka ochronna | nie |
| Przelew | tak |
| Położenie niecki umywalki | na środku |
| Wykończenie powierzchni | połysk |
| Kod EAN | 5906366028786 |
| Wymiary z opakowaniem | 32 x 20 x 4 cm |
| Waga z opakowaniem | 5,50 kg |
| Dane producenta | Zobacz |