Umywalka 40x40 cm kwadratowa nablatowa niebieska D311771 Ceramica Dolomite Noemi
Umywalka 40x40 cm kwadratowa nablatowa niebieska D311771 Ceramica Dolomite Noemi
- Nr katalogowy: D311771
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 358,98zł
Opis produktu
| Marka | Ceramica Dolomite |
| Seria | Noemi |
| Nr katalogowy | D311771 |
| Dłuższy bok | 40 cm |
| Krótszy bok | 40 cm |
| Typ | nablatowa |
| Kształt | kwadratowa |
| Otwór na baterie | nie |
| Kolor | niebieski |
| Materiał | ceramika |
| Powłoka ochronna | nie |
| Przelew | nie |
| Położenie niecki umywalki | na środku |
| Wykończenie powierzchni | mat |
| Kod EAN | 8053614144426 |
| Wymiary z opakowaniem | 48 x 22 x 48 cm |
| Waga z opakowaniem | 8,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |