Umywalka 40x40 cm okrągła nablatowa biała XJX01140007 Ravak Zeta
Umywalka 40x40 cm okrągła nablatowa biała XJX01140007 Ravak Zeta
- Nr katalogowy: XJX01140007
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 532,94zł
Wybierz wariant:
Kształt
Opis produktu
| Marka | Ravak |
| Seria | Zeta |
| Nr katalogowy | XJX01140007 |
| Dłuższy bok | 40 cm |
| Krótszy bok | 40 cm |
| Typ | nablatowa |
| Kształt | okrągła |
| Otwór na baterie | nie |
| Kolor | biały |
| Materiał | ceramika |
| Powłoka ochronna | nie |
| Przelew | nie |
| Położenie niecki umywalki | na środku |
| Wykończenie powierzchni | połysk |
| Kod EAN | 8592626083564 |
| Wymiary z opakowaniem | 44 x 13 x 44 cm |
| Waga z opakowaniem | 5,80 kg |
| Dane producenta | Zobacz |