Umywalka 40x40 cm okrągła nablatowa H512TC4T991121 Laufen Tricolor
Umywalka 40x40 cm okrągła nablatowa H512TC4T991121 Laufen Tricolor
- Nr katalogowy: H512TC4T991121
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 4 036,96zł
- Cena katalogowa: 4 981,50 zł
Opis produktu
| Marka | Laufen |
| Seria | Tricolor |
| Nr katalogowy | H512TC4T991121 |
| Dłuższy bok | 40 cm |
| Krótszy bok | 40 cm |
| Typ | nablatowa |
| Kształt | okrągła |
| Otwór na baterie | nie |
| Kolor | inny |
| Materiał | stal |
| Powłoka ochronna | nie |
| Przelew | nie |
| Położenie niecki umywalki | uniwersalne |
| Kod EAN | 7612738180799 |
| Wymiary z opakowaniem | 48 x 20 x 48 cm |
| Waga z opakowaniem | 8,20 kg |
| Dane producenta | Zobacz |