Umywalka 42.5x42.5 cm kwadratowa wpuszczana biała TR4583 Uptrend
Umywalka 42.5x42.5 cm kwadratowa wpuszczana biała TR4583 Uptrend
- Nr katalogowy: TR4583
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 338,60zł
Opis produktu
| Marka | Uptrend |
| Nr katalogowy | TR4583 |
| Dłuższy bok | 42.5 cm |
| Krótszy bok | 42.5 cm |
| Typ | wpuszczana |
| Kształt | kwadratowa |
| Otwór na baterie | tak |
| Kolor | biały |
| Materiał | ceramika |
| Powłoka ochronna | tak |
| Przelew | tak |
| Położenie niecki umywalki | na środku |
| Wykończenie powierzchni | połysk |
| Kod EAN | 5904063473144 |
| Wymiary z opakowaniem | 42 x 17 x 42 cm |
| Waga z opakowaniem | 10,00 kg |