Umywalka 43x30 cm prostokątna meblowa biała 072343AC41 Duravit ME by Starck
Umywalka 43x30 cm prostokątna meblowa biała 072343AC41 Duravit ME by Starck
- Nr katalogowy: 072343AC41
- Dostępność: do 14 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 327,69zł
- Cena katalogowa: 2 354,22 zł
Opis produktu
| Marka | Duravit |
| Seria | ME by Starck |
| Nr katalogowy | 072343AC41 |
| Dłuższy bok | 43 cm |
| Krótszy bok | 30 cm |
| Typ | meblowa |
| Kształt | prostokątna |
| Otwór na baterie | tak |
| Kolor | biały |
| Materiał | ceramika |
| Powłoka ochronna | tak |
| Przelew | tak |
| Położenie niecki umywalki | na środku |
| Wykończenie powierzchni | połysk |
| Kod EAN | 4067116507522 |
| Wymiary z opakowaniem | 47 x 38 x 17 cm |
| Waga z opakowaniem | 7,18 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii