Umywalka 44x44 cm okrągła nablatowa biała D310601 Ceramica Dolomite Noemi
Umywalka 44x44 cm okrągła nablatowa biała D310601 Ceramica Dolomite Noemi
- Nr katalogowy: D310601
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 100,78zł
Opis produktu
| Marka | Ceramica Dolomite |
| Seria | Noemi |
| Nr katalogowy | D310601 |
| Dłuższy bok | 44 cm |
| Krótszy bok | 44 cm |
| Typ | nablatowa |
| Kształt | okrągła |
| Otwór na baterie | nie |
| Kolor | biały |
| Materiał | ceramika |
| Powłoka ochronna | nie |
| Przelew | nie |
| Położenie niecki umywalki | na środku |
| Wykończenie powierzchni | połysk |
| Kod EAN | 8053614142880 |
| Wymiary z opakowaniem | 48 x 22 x 48 cm |
| Waga z opakowaniem | 7,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |