Umywalka 44x44 cm okrągła nablatowa czarna D3107NA Ceramica Dolomite MOVE
Umywalka 44x44 cm okrągła nablatowa czarna D3107NA Ceramica Dolomite MOVE
- Nr katalogowy: D3107NA
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 8 872,00zł
Opis produktu
| Marka | Ceramica Dolomite |
| Seria | MOVE |
| Nr katalogowy | D3107NA |
| Dłuższy bok | 44 cm |
| Krótszy bok | 44 cm |
| Typ | nablatowa |
| Kształt | okrągła |
| Otwór na baterie | nie |
| Kolor | czarny |
| Powłoka ochronna | nie |
| Przelew | nie |
| Położenie niecki umywalki | na środku |
| Wykończenie powierzchni | mat |
| Kod EAN | 8053614148837 |
| Wymiary z opakowaniem | 48 x 22 x 48 cm |
| Waga z opakowaniem | 9,50 kg |
| Dane producenta | Zobacz |