Umywalka 45x37 cm owalna nablatowa biała T509201 Ideal Standard I.Life
Umywalka 45x37 cm owalna nablatowa biała T509201 Ideal Standard I.Life
- Nr katalogowy: T509201
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 791,71zł
- Cena katalogowa: 1 172,19 zł
Opis produktu
| Marka | Ideal Standard |
| Seria | I.Life |
| Nr katalogowy | T509201 |
| Dłuższy bok | 45 cm |
| Krótszy bok | 37 cm |
| Typ | nablatowa |
| Kształt | owalna |
| Otwór na baterie | nie |
| Kolor | biały |
| Materiał | ceramika |
| Powłoka ochronna | nie |
| Przelew | tak |
| Położenie niecki umywalki | na środku |
| Wykończenie powierzchni | połysk |
| Kod EAN | 8014140509851 |
| Wymiary z opakowaniem | 46 x 17 x 38 cm |
| Waga z opakowaniem | 8,30 kg |