Umywalka 45x38 cm prostokątna ścienna biała T461001 Ideal Standard I.Life
Umywalka 45x38 cm prostokątna ścienna biała T461001 Ideal Standard I.Life
- Nr katalogowy: T461001
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 510,72zł
- Cena katalogowa: 717,09 zł
Opis produktu
| Marka | Ideal Standard |
| Seria | I.Life |
| Nr katalogowy | T461001 |
| Dłuższy bok | 45 cm |
| Krótszy bok | 38 cm |
| Typ | klasyczna |
| Kształt | prostokątna |
| Otwór na baterie | tak |
| Kolor | biały |
| Materiał | ceramika |
| Powłoka ochronna | nie |
| Przelew | tak |
| Położenie niecki umywalki | na środku |
| Wykończenie powierzchni | połysk |
| Kod EAN | 8014140503729 |
| Wymiary z opakowaniem | 40 x 19 x 47 cm |
| Waga z opakowaniem | 12,00 kg |