Umywalka 45x39 cm prostokątna nablatowa biała DOLAN45H Ruvetti Anda
Umywalka 45x39 cm prostokątna nablatowa biała DOLAN45H Ruvetti Anda
- Nr katalogowy: DOLAN45H
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 439,42zł
Wybierz wariant:
Dłuższy bok
(cm)
Kształt
Opis produktu
| Marka | Ruvetti |
| Seria | Anda |
| Nr katalogowy | DOLAN45H |
| Dłuższy bok | 45 cm |
| Krótszy bok | 39 cm |
| Typ | nablatowa |
| Kształt | prostokątna |
| Otwór na baterie | nie |
| Kolor | biały |
| Materiał | kompozyt mineralny |
| Powłoka ochronna | nie |
| Przelew | nie |
| Położenie niecki umywalki | na środku |
| Wykończenie powierzchni | połysk |
| Kod EAN | 5906702216723 |
| Wymiary z opakowaniem | 43 x 17 x 49 cm |
| Waga z opakowaniem | 10,60 kg |
| Dane producenta | Zobacz |