Umywalka 45x39 cm prostokątna nablatowa biała DOLAR4539 Ruvetti Arona
Umywalka 45x39 cm prostokątna nablatowa biała DOLAR4539 Ruvetti Arona
- Nr katalogowy: DOLAR4539
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 459,02zł
Opis produktu
| Marka | Ruvetti |
| Seria | Arona |
| Nr katalogowy | DOLAR4539 |
| Dłuższy bok | 45 cm |
| Krótszy bok | 39 cm |
| Typ | nablatowa |
| Kształt | prostokątna |
| Otwór na baterie | tak |
| Kolor | biały |
| Materiał | kompozyt mineralny |
| Powłoka ochronna | nie |
| Przelew | nie |
| Położenie niecki umywalki | na środku |
| Wykończenie powierzchni | połysk |
| Kod EAN | 5906702216716 |
| Wymiary z opakowaniem | 43 x 17 x 49 cm |
| Waga z opakowaniem | 11,10 kg |
| Dane producenta | Zobacz |