Umywalka 48.5x37.5 cm prostokątna nablatowa biała DOLCE4837 Ruvetti Celina
Umywalka 48.5x37.5 cm prostokątna nablatowa biała DOLCE4837 Ruvetti Celina
- Nr katalogowy: DOLCE4837
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 635,42zł
Opis produktu
| Marka | Ruvetti |
| Seria | Celina |
| Nr katalogowy | DOLCE4837 |
| Dłuższy bok | 48.5 cm |
| Krótszy bok | 37.5 cm |
| Typ | nablatowa |
| Kształt | prostokątna |
| Otwór na baterie | nie |
| Kolor | biały |
| Materiał | kompozyt mineralny |
| Powłoka ochronna | nie |
| Przelew | nie |
| Położenie niecki umywalki | na środku |
| Wykończenie powierzchni | połysk |
| Kod EAN | 5906702216778 |
| Wymiary z opakowaniem | 40 x 15 x 53 cm |
| Waga z opakowaniem | 13,10 kg |
| Dane producenta | Zobacz |