Umywalka 48x28 cm prostokątna ścienna-meblowa biała H815864A001121 Laufen Pro X
Umywalka 48x28 cm prostokątna ścienna-meblowa biała H815864A001121 Laufen Pro X
- Nr katalogowy: H815864A001121
- Dostępność: do 6 tyg.
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 899,73zł
Wybierz wariant:
Otwór na baterie
Powłoka ochronna
Wykończenie powierzchni
Opis produktu
| Marka | Laufen |
| Seria | Pro X |
| Nr katalogowy | H815864A001121 |
| Dłuższy bok | 48 cm |
| Krótszy bok | 28 cm |
| Typ | klasyczna, meblowa |
| Kształt | prostokątna |
| Otwór na baterie | nie |
| Kolor | biały |
| Materiał | ceramika |
| Powłoka ochronna | tak |
| Przelew | nie |
| Położenie niecki umywalki | po lewej stronie |
| Wykończenie powierzchni | połysk |
| Kod EAN | 7612738140700 |
| Wymiary z opakowaniem | 17 x 30 x 49 cm |
| Waga z opakowaniem | 9,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |