Umywalka 48x34.5 cm owalna nablatowa brąz/beż REAU0637 Rea Amelia
Umywalka 48x34.5 cm owalna nablatowa brąz/beż REAU0637 Rea Amelia
- Nr katalogowy: REAU0637
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 367,00zł
Opis produktu
| Marka | Rea |
| Seria | Amelia |
| Nr katalogowy | REAU0637 |
| Dłuższy bok | 48 cm |
| Krótszy bok | 34.5 cm |
| Typ | nablatowa |
| Kształt | owalna |
| Otwór na baterie | nie |
| Kolor | brąz/beż |
| Materiał | ceramika |
| Powłoka ochronna | nie |
| Przelew | nie |
| Położenie niecki umywalki | na środku |
| Wykończenie powierzchni | mat |
| Kod EAN | 5906366025679 |
| Wymiary z opakowaniem | 38 x 16 x 49 cm |
| Waga z opakowaniem | 8,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Kupowane z
Produkty z serii