Umywalka 48x37 cm prostokątna nablatowa biała CEAC3402480WH Actima Forka
Umywalka 48x37 cm prostokątna nablatowa biała CEAC3402480WH Actima Forka
- Nr katalogowy: CEAC3402480WH
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 510,00zł
Opis produktu
| Marka | Actima |
| Seria | Forka |
| Nr katalogowy | CEAC3402480WH |
| Dłuższy bok | 48 cm |
| Krótszy bok | 37 cm |
| Typ | nablatowa |
| Kształt | prostokątna |
| Otwór na baterie | nie |
| Kolor | biały |
| Materiał | ceramika |
| Powłoka ochronna | nie |
| Przelew | nie |
| Położenie niecki umywalki | na środku |
| Kod EAN | 5903357247744 |
| Wymiary z opakowaniem | 20 x 43 x 53 cm |
| Waga z opakowaniem | 12,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |