Umywalka 48x37 cm prostokątna nablatowa biała REAU3503 Rea Atria
Umywalka 48x37 cm prostokątna nablatowa biała REAU3503 Rea Atria
- Nr katalogowy: REAU3503
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 381,65zł
Opis produktu
| Marka | Rea |
| Seria | Atria |
| Nr katalogowy | REAU3503 |
| Dłuższy bok | 48 cm |
| Krótszy bok | 37 cm |
| Typ | nablatowa |
| Kształt | prostokątna |
| Otwór na baterie | nie |
| Kolor | biały |
| Materiał | ceramika |
| Powłoka ochronna | nie |
| Przelew | nie |
| Położenie niecki umywalki | na środku |
| Kod EAN | 5906366029134 |
| Wymiary z opakowaniem | 41 x 16 x 52 cm |
| Waga z opakowaniem | 12,67 kg |
| Dane producenta | Zobacz |